8-osios „Kalėdinės Žaidynės“ įvyko KĖDAINIUOSE

Jau aštuntus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė „Kalėdinės žaidynės 2018“, šiemet gruodžio  4 dieną visus sukvietė į Kėdainių sporto areną. Į šventę atvyko virš 500 vaikų iš daugiau nei 30 skirtingų visos Lietuvos vaikų globos namų, kurie susitiko bendram tikslui – dovanoti vieni kitiems nepamirštamas emocijas. Renginio metu mažieji ne tik rodė savo sportinius sugebėjimus DSC_5963krepšinio ir kvadrato rungtyse, bet ir netradicinėse estafetėse, kurios šiemet virto Acro estafetėmis.

Be sportinių varžybų jaunieji sportininkai ne tik pramogavo būtent jiems paroštose pramoginėse zonose bet bendravo ir padrąsinimo žodžių išgirdo iš renginio globėjų – BC Kėdainių „Nevėžio“  krepšinio komandos žaidėjų lūpų bei FK Kauno „Vyčio“ futbolininkų.  Krepšininkai šiemet apsiėmė teisėjauti krepšinio rungtyse, kas tapo puikiu lygiavimosi  į autoritetus pavyzdžiu. O futbolinkai šį  kartą ne tik inicijavo masinę rytinę mankštą, bet ir pamokė vaikus sambos judesiukų.

Taip pat, dalyvius džiugino sportininkas bei reperis Ironvytas atvykęs ne tik su koncertine programa, bet ir šiltai bendravęs bei patarimus sportuojantiems vaikams dalinęs atlikėjas. Visi norintys galėjo akimirkai tamti tikru karatistu bei išmokti saviginos veiksmų su Kyokushin Karate Klubo „Ippon“ mokytojais. Na, o lanksčiausieji nepraleido progos savo galimybių išbandyti su akrobatinės jogos „AcroYoga in a Tie“ atstovais.

Ištikimų rėmėjų dėka, kiekvienas šventės dalyvis buvo apdovanotas gausiomis dovanomis. Kiekvienos rungties geriausiems, buvo įteikti prizininkų apdovanojimai, na o suminių visų rungčių rezultatai nulėmė, kurioms trims komandos buvo įteikti generalinio rėmėjo „Liskandas“ įsteigti kelionės į Estiją kelialapiai. Šventės uždarymą vainikavo šventinis tortas.

Visų laukiama tradicija tapusi šventė ne tik ugdo vaikų suvokimą apie sportą, kaip puikią laisvalaikio praleidimo formą, skatina ruoštis ir gerinti rezultatus visus metus, bet ir kartu ugdo komandinę dvasią, tarpusavio pasitikėjimą bei suteikia daugybę gerų emocijų prieš didžiąsias metų šventes. Organizatoriai džiaugiasi, kad socialiai atsakingo verslo dėka šis projektas, žengęs kuklius pirmuosius žingsnius 2011-siais, per septynerius metus išaugo iki didelio, žinomo ir visų laukiamo kasmetinio renginio.

„Kalėdinių žaidynių‘18“ rungčių nugalėtojai:

Krepšinio varžybos (8 -11 metų grupė): 
1 vieta – Panevėžio Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namų komanda „SVAJONĖ“
2 vieta – Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų komanda „SAULĖS MIESTO VAIKAI“
3 vieta – Šilalės rajono socialinių paslaugų namų padalinio, Laukuvos vaikų dienos centro komanda „MES ŽEMAIČIAI LAUKUVOS “

Krepšinio varžybos (12 -15 metų grupė):
1 vieta – Raseinių pagalbos šeimai namų komanda „RASEIKA“
2 vieta – Obelių vaikų globos namų komanda „OBELIAI“
3 vieta – Skuodo rajono savivaldybės Barstyčių vaikų globos namų komanda „ŽEMAITUKAI“

Krepšinio varžybos (16 -18 metų grupė):
1 vieta – Obelių vaikų globos namų komanda „OBELIAI“
2 vieta – Klaipėdos vaikų globos namų „Rytas“ komanda „RYTO VAIKAI“
3 vieta – Pagėgių savivaldybės Vaiko globos centro komandai „PAGĖGIUKAI“

Kvadrato varžybos:
1 vieta – Obelių vaikų globos namų komanda „OBELIAI“
2 vieta – Klaipėdos vaikų globos namų „Rytas“ komanda „RYTO VAIKAI“
3 vieta – Panevėžio Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namų komanda „SVAJONĖ“

Acro estafetės:
1 vieta – Panevėžio Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namų komanda „SVAJONĖ“
2 vieta – Klaipėdos vaikų globos namų „Rytas“ komanda „RYTO VAIKAI“
3 vieta –  Bendruomeninių vaikų globos namų komanda „SPENGLA“

„Kalėdinės Žaidynės 2018“ rėmėjai:

A4-su-zenklais-5

„Kalėdinės Žaidynės 2018“ rėmėjai:

A4-su-zenklais-5